Telefon
WhatsApp

Materyal Akademi Eğitim Materyalleri Her Zaman Yanınızda!

 

Eğitim merkezli tasarım, proje ve uygulama firmamız Materyal Akademi, 2018 yılında eğitim materyalleri sektörüne yeni bir soluk getirmek amacıyla kurulmuştur. Materyal Akademi olarak işinizi kolaylaştıracak, çocukların daha iyi ve kolay öğrenmesini sağlayacak eğitim materyalleri noktasında tasarım ve uygulama projelerini hayata geçiriyor ve piyasaya sunduğumuz bu ürünlerle eğlenerek öğrenmeyi ayağınıza getiriyoruz.
 
Piyasanın güvenini kazanmış firmaların ürünlerinin de yer aldığı sitemizde uygun ve güvenilir ödeme koşulları ile ihtiyacınız olan ürünleri sizin için özenle hazırlıyor ve kargoluyoruz. En kısa sürede hazırlanan ürünler, sağlıklı bir şekilde elinize uaşıncaya kadar sizinle aynı heyecanı yaşıyor ve sonrasında yşadığınız mutluluğa ortak oluyoruz. 
 
Ülkemizde her çocuğun daha iyi, eğlenceli, kolay öğrenmesini sağlamak ve bunu uygun fiyatlarla sizlere ulaştırmak için çalışmaya devam ediyoruz. Sizlere her zaman yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.

 

Modern Tasarımlar

Yeni nesil modern teknolojiler kullanılarak tasarlanmış eğitim materyalleri ile sınıfınızın havasını değiştirin. Öğrencileriniz yaparak, yaşayarak ve dokunarak öğrenmenin tadına varsın. Materyal Akademi olarak işinizi kolaylaştırmak ve sizleri mutlu etmek öncelikli hedeflerimizdendir.

100% Para İade Garantisi

Memnun kalmadığınız ve içinize sinmeyen durumlarda iletişime geçerek iade hakkınızı kullanbilirsiniz. Ürün değişimi ya da para iadesi noktsında gerekli adımlar atılacaktır. 

Çevrimiçi Destek 24/7

Sitemiz, iletişim numarlarımız ve sosyal medya hesaplarımız üzerinden her zaman iletişime geçebilir merak ettiğiniz konularda destek alabilirsiniz. Size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.